1. KOLO 5.E HANSPAULSKÁ LIGA JARO 2012

05.04.2012 19:30

Zápas prvního kola nové sezóny nám uplně nevyšel podle představ. Na hřišti jsme byli bez střídání. Tým však na hřišti potil krev a dal toho všechno. Vedli jsme 1:0 skvělým gólem Beryho Zlatana Ibrahimoviče soupeři se podařilo vyrovnat a do poločasu to bylo 1:1. Poté jsme opět vedli 2:1 skvělým gólem Christiana Ronalda Volňase. Soupeř ale opět vyrovnal po velké hrubce našeho gólmana. Do poločasu to bylo tedy 2:2. Ve druhém poločase jsme prohrávali 2:3 poté, co se Zdenda Fusáč Xavi snažil zachránit gól a soupeř mu nastřelil ruku, za  kterou dostal žlutou kartu. Soupeř bohužel penaltu proměnil. Pak jsme měli několik šancí stějně jako spoupeř, ale deset minut před koncem opět zazářil Christiano Ronaldo Volňas, který dal úžasný vyrovnávací gól. měli jsem více ze hry, vítězný gól se nám dát nepodařilo. Byl to skvělý zápas plný šancí nahoru a dolů. Zápas skončil zřejmě zaslouženou remízou.
Banditi z Palmovky - South stars 3:3

Děkuji všem za výkon díky Berymu Zlatanu Ibrahimovičovi, díky Javieru Mohyčovi Alejandru Mascheranovi, díky Zdendovi Fusáčovi Xavimu, díky Martinovi Andrésu Iniestovi, díky Christianu Ronaldo Volňasovi, díky Kamilovi....... :-)
Vzhůru na další zápasy, už se těšíme na soupeře.......

A nejlepší hráč dneška byl fanoušky a odbornou veřejností vyhlášen
Christiano Ronaldo Volňas, Jeho výkon na hřišti byl výborný , byl to prostě Ronaldo na svém místě.....Gratulujeme.....