2. KOLO 5.D HANSPAULSKÁ LIGA 2011

14.09.2011 18:58

Zápas druhého kola na našem novém hřišti začal tlakem našeho mužstva. Hrál se pohledný fotbal nahoru a dolů Potom se nám podařilo Bosmanem dát úvodní gól a pořád jsme tlačili. Svůj tlak jsme ale nedokázali zužitkovat. Soupeři se do poločasu podařilo vyrovnat a ve druhém poločase se začínalo zase od začátku. Hráli jsme stále skvělý fotbal, který poměnil Volňas v krásný gól na 2:1. Tento stav jsme již udrželi až dokonce utkání a zaslouženě jsme vyhráli 2:1.
Strašnická šlechta - Banditi z Palmovky 1:2.

Děkuji všem za skvělý výkon Díky Messimu rybízkovi Strachovi, díky Falcaovi Bosmanovi, díky Christianu Ronaldovi Volňasovi, díky Javieru Mohyčovi Alejandru Mascheranovi, díky
Andrésu Iniesta Fíšovi, díky Danielu Alvésovi Fusáčovi, díky Ibrahimu Afellayovi Hrabošovi, díky Kamilovi....... :-)
Vzhůru na další zápasy, poprvním kole jsme se dostali snad opět na vítěznou vlnu.......  :-)

A nejlepší hráč dneška byl fanoušky a odbornou veřejností vyhlášen Christiano Ronaldo Volňas ......Gratulujeme.....