3. KOLO 5.D HANSPAULSKÁ LIGA 2011

21.09.2011 22:22

Zápas třetího kola jsme začali dobře a od začátku jsme tlačili soupeře. Čím dál více si však uvedomujeme, že na tomto malém hřišti se rozdíly mezi týmy hodně stírají a relativně slabý tým zde má šanci uspět. Tento tým 1.W.C. ne ž by byl přímo slabý, ale tlačili jsme na soupeře a nakonec toto snažení vyústilo v první gól Kubise Nesty. Do poločasu jsme vedli 1:0 ve druhém poločase se trefil Falcao Bosman a pojistil naše vedení. Vlastníma chybama jsme ale pouštěli soupeř do útočení což vyústilo ve snižovací branku na 2:1. Nakonec se Ale trefil Messi rybízek Strach a to i přesto, že měl asi 20 šancí( :-)). Na konec jsem toto vedení již udrželi a zaslouženě jsme vyhráli 3:1.