4. KOLO 5.E HANSPAULSKÁ LIGA JARO 2012

26.04.2012 20:47

Zápas čtvrtého kola nové sezóny nám uplně nevyšel podle představ. Na hřišti jsme byli nejprve s jedním střídání a na druhý poločas přijel o Javier Mohyč Alejandro Mascherano. Tým však na hřišti potil krev a dal toho všechno. Přesto jsme prohrávali už 4:1. Nakonec se opět zvedl náš hrdina Christiano Ronaldo Volňas a dalšími třemi trefami nás poslal k vyronávacímu gólu. Poté dokonce naše naděje na vítězství proměňoval Javier Mohyč Alejandro Mascherano a to vedoucím gĺem na 5:4. Bohužel jsem ale vedení neudrželi a po závěrečném tlaku soupeře zápas skončil snad zaslouženou remízou.
BVŠSK MFF UK B - Banditi z Palmovky 5:5

Děkuji všem za výkon díky díky Javieru Mohyčovi Alejandru Mascheranovi, díky Zdendovi Fusáčovi Xavimu, díky Martinovi Vančíkovi Andrésu Iniestovi, díky Christianu Ronaldo Volňasovi, díky Messimu Aleši Strachovi, Díky Gomézovi Jardovi Hrabálkovi, díky Lukáši Neblovi Arienu Robbenovi, díky Kamilovi....... :-)
Vzhůru na další zápasy, už se těšíme na soupeře.......

A nejlepší hráč dneška byl fanoušky a odbornou veřejností vyhlášen
opět kdo jiný než hrdina zápasu Christiano Ronaldo Volňas, Jeho výkon na hřišti byl výborný , byl to prostě Ronaldo na svém místě.....Gratulujeme.....