naše 6. KOLO 5.D HANSPAULSKÁ LIGA 2011 (5. kolo)

26.10.2011 20:30

Zápas šestého (pátého) kola jsme začali špatně prohrávali jsem po třetí minutě 0:1. Poté jsem zápas otočli na 2:1, ale do poločasu jsme opět prohrávali 2:3. Poté v druhém poločase jsem vyrovnali na 3:3 a po několika hrubkách jsem zápas projeli 3:5. Bohužel. Přesto, že jsme do toho dali vše, chybělo nám fotbalové štěstíčko. Jen škoda těch neproměněných šancí......
Banditi z Palmovky - Šachta UK
3:5

Děkuji všem za skvělý výkon díky Christianu Ronaldovi Volňasovi, díky Nestovi Kubisovi, díky Javieru Mohyčovi Alejandru Mascheranovi, díky Andrésu Iniestovi Fíšovi, díky Ibrahimu Afellayovi Hrabošovi, Díky Zdendovi Fusáčovi Xavimu, díky Kamilovi....... :-)
Vzhůru na další zápasy, už se těšíme na soupeře.......

A nejlepší hráč dneška byl fanoušky a odbornou veřejností vyhlášen
Ibrahim Afellay Hraboš za své obětavé zákroky jak v obraně, tak v útoku ......Gratulujeme.....